22 lipca, 2020

OBOZY SPORTOWE

Od pierwszego roku naszej działalności jeździmy na obozy sportowe, gdzie uczestnicy naszych zajęć mają możliwość trenować dwa, a czasem trzy razy dziennie pod okiem naszych trenerów. Wszystko w zależności od potrzeb i możliwości dzieci.

Dzieci i młodzież spędzają czas aktywnie głównie na treningach szlifując swoje umiejętności, ale znajdujemy też czas na gry i zabawy.

Przywiązujemy dużą wagę do prawidłowego żywienia uwrażliwiając młodzież na konieczność dbania o zdrowe żywienie, dlatego na obozach, zgodnie z regulaminem, nie spożywamy produktów wysoko przetworzonych oraz słodyczy i niezdrowych przekąsek.

Na pierwszy obóz pojechaliśmy z innymi akrobatycznymi warszawskimi Klubami Sportowymi do Mikoszewa z 10 naszych podopiecznych.

Na drugi pojechaliśmy już sami korzystając ze współpracy z Akademią Aktywnego Wypoczynku Mamut Camp w Strzegowie i było nas już 20 osób 🙂

 

Na trzeci obóz sportowy wybraliśmy się na piękne mazury wraz z 25 akrobatów.

Na czwarty obóz sportowy, pierwszy w wydaniu zimowym, pojechaliśmy ponownie do Strzegowa z 20 naszych podopiecznych.

9CAFFB8B-7911-4700-9BA6-CA3BDE79E2F7

Przed nami kolejny, piąty już, obóz sportowy, tym razem w Akademii Wychowania Fizycznego w filii w Białej Podlaskiej, nie możemy się doczekać aż wraz z 25 naszych podopiecznych ruszymy na treningi! 🙂

ze sportowym pozdrowieniem,

AKROSFERA

Page generated in 0,123 seconds. Stats plugin by www.blog.ca